REKLAMA

dr ZBIGNIEW HAŁAT : Administracja i sitwy rozprzestrzeniają się w państwie PiS jak rak ! cz. 1

dr ZBIGNIEW HAŁAT : Administracja i sitwy rozprzestrzeniają się w państwie PiS jak rak ! cz. 1

Dr Zbigniew Hałat gościł na antenie tvPolska. pl. Zabrał głos w sprawie postępującego, systemowego niszczenia życia Polaków.

Dr Zbigniew Hałat wypowiedział się m.in. o procesie depopulacji, postępującym systematycznie pod rządami kolejnych władz. Odniósł się także do szkodliwości żywności genetycznie modyfikowanej, jak i glifosatu, wciąż obecnego w polskich produktach spożywczych. Doktor przypomniał, jak tragiczne w skutkach może być interweniowanie w genom człowieka.

Dr Hałat przypomniał również o braku logiki w trakcie podejmowania decyzji dotyczących polskiego rolnictwa. Podkreślił, jak istotne jest silne rolnictwo, produkujące zdrową żywność dla dobrostanu całego społeczeństwa. Wskazał również, iż na zdrowie Polaków nie wpływają jedynie wybory jednostek, ale również polityczne konotacje. Zwrócił uwagę na działania choćby Głównego Inspektoratu Sanitarnego, nie poparte ekspertyzami naukowymi.

– Dziś urzędnik państwowy może wyciągnąć sobie z głowy dowolną sprawę w zdrowiu publicznym, a jak się chce czymś podeprzeć, to to jest opinia unijna – wskazuje w rozmowie dr Hałat.

ZOBACZ TAKŻE:

Prezydent PIECH: POLSKA jest JEDNA! Zatrzymać SEGREGACJĘ! CYRK w polskim rządzie! Upadek EKSPERTÓW!

tvPolska.pl

 

22-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)