REKLAMA

Poszukujemy dziennikarzy! Możliwa PRACA ZDALNA. Cała Polska!

POLSKA. W związku z rozwojem platformy video tvPolska.pl, a także naszych serwisów z grupy portali P24.pl oraz kanału YouTube (84,4 tys. subskrybentów), poszukujemy współpracowników zarówno do redakcji (także praca zdalna), operatorów, jak i pracowników biura obsługi klienta.

Ostatnie miesiące i lata to dla naszej Firmy czas znaczących wzrostów jeśli chodzi o zasięg przekazywanych treści i informacji.

Nasz kanał na YouTubie – tvPodkarpacie.pl zanotował przyrost liczby subskrybentów o ponad 40% i aktualnie może się pochwalić ponad 84 tysiącami użytkowników obserwujących kanał.

To ogromna nobilitacja i motywacja do pracy, ale również dodatkowe wyzwania i zadania.

Dlatego też zachęcamy do dołączenia do naszej redakcji oraz do zespołu biura obsługi klienta.

Nasze serwisy informacyjne obejmują teren całego kraju. To między innymi:

Platforma video tvPolska.pl

Portale:
eSanok.pl, Brzozów24.pl, tvPodkarpacie.pl, Podkarpacie24.pl, Rzeszów24.pl, Polska24.pl, Polska112.pl, tvEkologia.pl, tvMalopolska.pl, tvŚląsk.pl, tvOpole.pl, Tatry24.pl, Krakow24.pl, Bieszczady24.pl, Mielec24.pl, Strzyzow24.pl, Jaslo24.pl, Przemysl112.pl, tvPrzemysl.pl, Jaroslaw112.pl, Nocuj.pl, Sejm.TV, tvKrakow.pl, Częstochowa112.pl, Białystok112.pl, Toruń112.pl, tvKrosno.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, tvBieszczady.pl, Krynica112.pl 

Poszukujemy osób, które zajmują się nagrywaniem filmów, fotografią lub pisaniem tekstów, a także komunikatywnych, kreatywnych i otwartych osób, które mogłyby zająć się utrzymywaniem dobrych relacji z naszymi klientami, a także pozyskiwaniem nowych. 

Jeśli jesteś osobą która lubi wyzwania, z chęcią zdobywa nowe umiejętności i interesuje się życiem społecznym, skontaktuj się z nami!

W związku z tym, że firma bazuje na treściach zamieszczanych w przestrzeni szeroko rozumianego internetu i mediów społecznościowych, mile widziane będzie sprawne działanie i wiedza na temat marketingu w sieci.

Proponujemy elastyczne godziny pracy, w młodym i energicznym zespole!

Możliwa praca zdalna!

Oferty z CV prosimy przesyłać na adres: biuro@p24.pl

grafika poglądowa

08-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)